ARCHIWUM

ABOUT ME

Blog został stworzony ponieważ nie chciałam zamęczać moich znajomych ilością zdjęć z każdego wyjścia. Ciesze się wszystkim co mnie dookoła otacza i nie potrafię przejść obojętnie bez uwieczniania wszystkiego na zdjęciach i bez chęci opowiedzenia o tym całemu światu. W momencie gdy napisałam jedną z pierwszych notek zauważyłam, że wiele z moich znajomych odwiedziło Small Steps Everyday. 

Kolejnym motorem napędowym były dwie bliskie mi osoby. Powiedziały mi, że jestem jedną z tych osób po których spotkaniu czują sie pozytywnie naładowane. To chyba największy komplement jaki usłyszałam. Chciałabym dzielić się tą radością z wszystkimi. Tym bardziej, że nie zawsze byłam pozytywną osobą i wiem jak ważne jest tryskanie radością aby zarazić nią innych.

Mam dwadzieściajeden lat. Studiuję w Kopenhaskiej Szkole Projektowania i Technologii. Moje serce dzieli się na trzy kraje: Polskę w której mieszkałam do 18 roku życia. USA gdzie wyjechałam na roczną wymianę. Danie gdzie mieszkam dziś i studiuję.
Kocham kawę, kokosową herbatę, kokosowy olej, wiórki i kokos w każdej postaci.
Dodałabym, że kocham podróżować, dlatego przeprowadziłam się już kilka razy, ale kto nie kocha podróży? W genach po mamie przejęłam zainteresowanie zdrowym odżywianiem i medycyną naturalną. Ostatnimi czasy staje się to moją obsesją. W chwilach natchnienia rysuję, projektuję i szyję. Albo niecierpliwie próbuje czegoś nowego.

Blog będzie o wszystkim i o niczym. Chciałabym aby był przede wszystkim skarbnicą wiedzy dla mnie i byłoby mi bardzo przyjemnie gdyby pomogł też innym. 

Dziękuje za uwagę i życzę miło spędzonych chwil.1 comment:

  1. Jak to czytam to czuję tylko pozytywną energię, oczami wyobraźni widzę piękną uśmiechniętą kobietę która odnalazła spokój w duszy i cieszy się każdym dniem, a swoją pozytywną energią zaraża każdego kogo spotka na swojej drodze! Już uwielbiam twojego bloga! Będę tu częstym gościem!

    ReplyDelete

Thank you